O nás

Od roku 2009 na našem "Domečku" pracuje kroužek miniházené pod vedením Mgr. Marie Knitlové a Petry Novákové, od které, jako bývalé hráčky veselské házené, vzešel tento popud. Miniházená vznikla jako jedno z rozšíření klasické házené a je určena pro děvčata a chlapce od prvních do pátých tříd. Tento sport neslouží pouze pro zábavu, ale plní také zdravotní funkce.

Miniházená 4+1 splňuje všechna kritéria pro nejmladší generaci. Hra je rychlá, dynamická, dítě brzy pozná pocit úspěchu v podobě dosažení branky, těch je při této házené vstřeleno mnoho a především všemi hráči. Má natolik zjednodušená pravidla, že bez jakékoliv technické přípravy je schopen ji hrát každý. 

Od loňského roku 2017 na našem "Domečku" funguje klasická házená kde jsme se rozšířili o mladší žačky/žáky a je určena pro děčata a chlapce mladší 13 let, tj. 2006, 2007 + hráči nejbližší kategorie 2008. Jsme oficálně přihlášení v Českém svazu házené.

Během roku se účastníme oblastních kol zimní a jarní soutěže, Jihomoravské ligy, řady turnajů, zimního a letního soustředění. V soutěži a na turnajích si mohou děti poměřit své sportovní dovednosti i s jinými družstvy miniházené.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.