Zápasy/turnaje

TURNAJOVÁ SOUTĚŽ MINIŽAČEK/ŽÁKŮ

kolo datum            týmy  
1. SO 30.9.
odehráno
Hustopeče, Újez u Brna, Měnín, Bohunice,  SKKP Brno, Maloměřice , Telnice, Strážnice                                                            4+1
2. SO13.10.
odehráno
Telnice ch, Nové Bránice, Kuřim ch, Strážnice, Měnín, Sokolnice, Bohunice 4+1
3. SO 24.11
oehráno. 
Hustopeče, Újezd u Brna, Telnice, Juliánov, Strážnice, Veselí n. M., Bohunice, SKKP Brno 4+1
4. SO 8.12.
odehráno
Juliánov, Hustopeče, Ivančice ch, Ivančie d, Nové Bránice, SKKP Brno, Měnín, Strážnice 4+1
5 NE 20.1.
odehráno
SKKP Brno, Kuřim - ch. Kuřim - d,Telnice, Maloměřice, Újezd u Brna, Strážnice 4+1
6. SO 2. 2.
nehráli
Juliánov, Hustopeče, Kuřim - ch, Kuřim - d, Nové Bránice,  SKKP Brno, Strážnice 4+1
7. NE 10.3. Hustopeče, Ivančice.ch, Ivančice - d, SKKP Brno, Jiuliánov, Nové Bránice, Strážnice,  4+1
8. NE 7. 4. SKKP Brno, Újezd u Brna, Hustopeče, Juliánov, Bohunice, Sokolnice, Strážnice 4+1
9. SO 11.5. Hustopeče, Sokolnice, Újezd u Brna, Bohunice , Měnín, Nové Bránice, Strážnice 4+1
10. NE 26.5. Újezd u Brna, Kuřim - ch, Kuřim- d, SKKP Brno, Nové Bránice, Hustopeče, Strážnice   4+1
11. SO 8. 6. Hustopeče, Sokolnice, Újezd u Brna, Telnice, Bohunice, Juliánov, Strážnice 4+1

 

8. 12. 2018           MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 4+1 PŘELOŽEN NA NOVOROČNÍ TURNAJ :-)

15. 12. 2018         O POHÁR DDM STRÁŽNICE (přihlášená družstva Velká n.Veličkou, Rohožník, Hodonín...) 2. místo, 6. místo

5. 1. 2019            Turnaj JUST IT Cup mini 6+1 2008 a ml.   Velké Mezřičí 

Nominování: Adéla Peťurová, Ládík Jaroš / Nikol Roubínková, Sládková Eliška, Štěpánka  Kočišová, Alžběta Urbančíková, Michaela Konderlová, Viktorie Prášková, Ema Pokorná, Michaela Wicheová    4. místo 

25. - 27. 1. 2019   Turnaj Velká nad Veličkou 6+1  2008 a ml. 

Nominováni: Adélka Peturová, Míša Wicheová/ Nikol Roubinková, Sládková Eliška, Sára Žádníková, Urbančíková Alžběta, Kočišová Štěpánka, Viktorie Prášková, Fera Chybík, Rybecká Valinka, Helísková Elen, Ema Pokorná, Míša Konderlová 

leden - červen      Turnajová soutěž 4+1 budou hrát všichni začínající hráči 2008 a ml.

4. - 7 .4. Jarní soustredění: Adéla Peťurová, Láďa Jaroš, Petra Beránkova,Ondra Buchta, Karolína Buchtová, Mija Hrbačková, Roman Lípa, Ema Pokorná, Valerie Rybecká, Elen Helísková, Šárka Teleszova, Tibor Gazda, Attila Kollar, Evelína Menšiková, Matěj Mráz, Karolina  Peťová, Dorota Šebestová, Michal Scheinder

Turnajová soutěž 6+1 2008 a ml. SO 13. 4. / SO 12. 5.

Nominovaní: Adélka Peťurová, Míša Wicheová ??/ Nikol Roubínková, Eliška Sládková, Sára Žádníková, Alžběta Ubančíková, Štěpánka Kočišová, Viktorie Prášková, Rybecká Valerie, Helísková Nikol, Ema Pokorná, Miša Konderlová

17. - 19. 5.           ITS CUP 2019    Kunovice 4+1 

Nominování: Adélka Peturová, Míša Wicheová / Pokorná Ema, Petra Beránková, Elenka Helísková, Valča Rybecká, Menšíková Evelinka, Šebestová Dorota, Teleszová Šárka, Hrbáčková Mija 

12. - 16. 8.          Tréninkový týden (ročník 2008, 2009 a 2010)

19. -  23. 8.          Letní soustředění Trnava (ročník 2008, 2009 a vybrané 2010) cena 2800,- Kč

Beránková Petra, Buchtová Karolina, Buchta Ondra, Gazda Tibor, Helísková Elenka, Hrbáčková Mija, Jaroslav Ládík, Kollár Attila, Lípa Roman, Lukšík Tadeáš, Menšíková Evelin, Peťová Karolina, Peťurová Adéla, Rybecká Valina, Šebestová Dorota, Teleszová Šárka,