Zápasy JML, turnaje

JIHOMORAVSKÁ LIGA  PODZIM - JARO 2018/ 2019

 

               PODZM      
1. SO 15. 9.(9:00) VELKÁ N. V. B STRÁŽNICE 13:7 zápis
2. SO 22.9. (9.00) STRÁŽNICE KUŘIM  9:9  zápis 
9. SO 29. 9. (9:00) STRÁŽNICE VESELÍ N. MOR. 10:12 zápis
3 NE 7.10.  (12:00) ÚJEZD U BRNA STRÁŽNICE 5:13 zápis
4 NE 14.10.(10:00) IVANČICE STRÁŽNICE 17:7 zápis
6 SO 27.10. (9:15) HODONÍN STRÁŽNICE 11:19  zápis 
7 SO 3.11. (9:00) STRÁŽNICE BOHUNICE 23:5 zápis
8. SO 10.11.(9:00) VELKÁ N. V. A STRÁŽNICE 2:11 zápis

                                                                 

                JARO      
10. ST  8.5. (9:00) STRÁŽNICE VELKÁ N. VEL. B    
11. SO 2.3. (9:50) KUŘIM STRÁŽNICE    
12. SO 9.3. (9:00) STRÁŽNICE ÚJEZD U BRNA    zápis 
17. SO 16.3. (9:00)       STRÁŽNICE VELKÁ N. V. A   zápis
18. ČT 28.3. (16:45) VESELÍ N. M. STRÁŽNICE   zápis
13. ČT 2.5. (17:00) STRÁŽNICE IVANČICE    
15. SO 27.4. (9:00) STRÁŽNICE HODONÍN    
16. SO 4.5. (11:30) BOHUNICE STRÁŽNICE    

     

poř. Tým Záp. V R P skóre body
1. HK Ivančice 8 8 0 0 140:60 16
2. HK Veselí nad Moravou 8 6 1 1 107:59 13
3. DDM Strážnice 8 5 1 2 105:68 11
4. SK Kuřim 8 5 1 2 102:73 11
5. HK Hodonín 8 4 0 4 79:97 7
6. SKH Velká nad Veličkou A 8 3 1 4 82:94 7
7. TJ Tatran Bohunice 8 2 0 6 57:123 4
8. Sokol Újezd u Brna 8 1 0 7 73:128 2
9. SHK Velká nad Veličkou B 8 0 0 8 51:94 0

 

7. - 9. 12. 2018     MIKULÁŠSKÝ TURNAJ MOST 

Nominovaní: Artur Alves, Marková Lucka / Xenie Prohászková, Lucka Gajdová, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Adri Chmelařová, Bětka Urbančíková, Nikola Robinková, Eliška Sládková, Kočišová Štěpánka. 

12. 1.  2019    XIV. ročník Memoriál Eduarda Klapala VELKÉ MEZŘIČÍ

Nominování: Artur Alves, Marková Lucka/ Xenie Prohászková, Lucie Gajdová, Nina Cáhliková, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Sára Blatová, Honza Rybecký, Nikola Roubinková, Eliška Sládková, Štěpánka Kočišová. Viktorie Prášková,

22. - 24. 2. 2019   TURNAJ VELKÁ NAD VELIČKOU 

Nominování: Artur Alves, Marková Lucka / Xenie Prohászková, Lucie Gajdová, Nina Cáhlíková, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Adri Chmelařová, Sára Blatová, Nikol Roubinková, Sára Žádníková, Eliška Sládková, Štěpánka Kočišová, Viktorie Prášková, Urbančíková Alžbětka

 

ÚNOR - KVĚTEN JML

21. - 24. 3. 2019   JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ   600Kč

Alves Artur, Marková Lucka, Blatová Sára, Cahlíková Nina, Gajdová Lucie,  Chmelařová Adriana, Klváčová Radka, Kočišová Štěpánka, Martinková Nikol, Prohászková Xenie, Roubínková Nikol, Rybecký Honza, Žádniková Sára, Sladková Eliška, Urbančíková Bětka, Viki Prášková, Konderlová Michaela, Chybík Fera

 

29. - 31. 3. 2019   JARNÍ CENA OTROKOVICE 

Nominování: Marková Lucka/ Xenie Prohászková, Lucie Gajdová, Nina Cáhliková, Adri Chmelářová, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Sára Blatová, Sára Žádniková, Nikol Roubinková, Eliška Sládková, Alžběta Urbančíková, Štěpánka Kočišová, Viktorie Prášková 

17. - 19. 5. 2019   ITS CUP 2019 KUNOVICE

Nominování: Marková Lucka/ Xenie Prohászková, Lucie Gajdová, Nina Cáhliková, Adri Chmelářová, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Sára Blatová, Sára Žádniková, Nikol Roubinková, Eliška Sládková, Alžběta Urbančíková, Štěpánka Kočišová, Viktorie Prášková,

1. 6. 2019   I. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE MLADŠÍCH ŽAČEK KE DNI DĚTÍ

Nominování Strážnice A: Artur Alves / Xenie Prohászková, Nina Cáhliková, Lucka Gajdová, Adri Chmelařová, Sára Blatová, Radka Klváčová, Nikol Martinková, Honza Rybecký, Míša Konderlová, Tereza Marková

Nominovaní Strážnice B: Marková Lucka, Adéla Peťurová / Nikol Roubínková, Eliška Sládková, Sára Žádniková, Viki Prášková, Alžběta Urbančíková, Štěpánka Kočišová, Fera Chybík, Valča Rybecká, Elen Helísková, Ema Pokorná

7. -  9. 6. 2019    LAUDON HANDBALL CUP 2019 Nový Jičín

Nominování:  Starší žačky: Marková Lucka /Xenie Prohászková,Tereza Roubinková, Lucie Gajdová, Nina Cáhlíková, Radka Klváčová, Nikča Martinková, Adri Chmelařová, Sára Blatová, Míša Konderlová, Tereza Marková, Cena 600,-Kč

Nominovaní: Mladší žačky: Adéla Peťurová/ Nikol Roubinková, Sára Žádniková, Eliška Sládková, Vikča Prášková, Bětka Urbančíková, Štěpánka Kočišová, Elen Helísková, Valča Rybecká, Honza Rybecký, Ema Pokorná, František Chybík Cena 600,-Kč

12. - 16. 8. 2019   TRÉNINKOVÝ TÝDEN 

19. - 23. 8. 2019   SOUSTŘEDĚNÍ TRNAVA ročník 2006, 2007, 2008 a vybrané 2009 Cena 2800,- Kč

Blatová Sára, Nina Cahlíková Nina, Gajdová Lucka, Chmelařová Adri, Chybík Fera, Klváčovává Radka, Kočišová Štěpánka, Konderlová Michaela, Marková Lucka, Marková Tereza, Klváčová Radka, Martinková Nikol, Pokorná Ema, Prohászková Xenie, Roubínková Nikol, Sládková Eliška, Urbančíková Alžběta, Prášková Viki, Žádniková Sára