Nábor dětí do házené

Hledáme nové a šikovné děvčata a chlapce ročník 2006 a mladší, kteří se nebojí ukázat, co v nich je a hlavně jsou kamarádští. Házená je totiž kolektivní míčová hra, při které se vaše ratolest rozhodně nudit nebude, i když doroste do věku puberty. Naopak! Zažije zde spoustu legrace a najde si tu mnoho nových kamarádů.

Vaši dceru nebo syna je možné přihlásit již od 1.třídy do našeho sportovního kroužku a máte jistotu, že má o zábavu postaráno!

Minižačky/žáci trénují dvakrát týdně, každé úterý a čtvrtek od 15:30 do 16:30 hod a mladší žačky/žáci trénují třikrát týdně, každé pondělí, úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:30 hod. v tělocvičně Purkyňovo Gymnázium. Zájemci o tento sport se mohou, každé úterý dostavit vždy v 15:30 hod do tělocvičny Purkyňovo Gymnázium. V trénincích nechybí rozcvičení, cvičení koordinace a také samotné herní nácviky. Pokud byste chtěli házenou zkusit, bude jim stačit malý batůžek a v něm: boty na trénování, sportovní oblečení a hlavně pití.

Jestliže byste se chtěli dozvědět něco víc o našem sportovním kroužku, můžete získat informace od našich trenérek     

Marii Knitlové a Petry Novákové, buď formou tel. 739 354 587 a nebo e-mailem: majkaknitlova@centrum.cz

Rozhodně už se moc těšíme na Vaši návštěvu!    

Další sportovní růst Vašeho dítěte po přechodu do starších žaček /žáků a jeho další rozvoj je možný (podle vlastního výběru) v házenkářských klubech TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, SHK Velká nad Veličkou nebo v HK Veselí nad Moravou.